Notices

Swedish Teamspeeder? Get in here!

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #9441  
Old 02-04-2011, 09:40 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
^^ Jag har två sådana hela overaller, en med lila ränder och en med svarta
 
  #9442  
Old 02-04-2011, 09:49 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Man kan bara ha hela adidasoveraller om man antingen 1) äger en E36a och vet hur man skär bort kebabkött från en sån där rulle som snurrar, eller 2) om man ska på husvagnssemester och frugan har en exakt likadan overall.
 
  #9443  
Old 02-04-2011, 09:53 AM
IIVVX's Avatar
FIGJAM
Join Date: Jan 2008
Posts: 9,463
IIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond reputeIIVVX has a reputation beyond repute
haha Nu ved jeg, hvor lulz er. disse shawarma fyre elsker deres træningsdragter
 
  #9444  
Old 02-04-2011, 10:02 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute


Jag var tvungen att googla "shawarma" på image search - underbart ord!!
 
  #9445  
Old 02-04-2011, 10:12 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Njae, både ja och nej Jox. Jag har en polare som jobbar (eller nu är det ju faktiskt jobbade) på adidas som självklart köpte en av varje färg så ibland när vi skulle dra och handla käk och skit på bakfyllan kunde vi komma 4-5st i varsin overall och se ut som riktiga tomtar . Mucho roligt.
 
  #9446  
Old 02-04-2011, 10:18 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Tur att du bor i en världsmetropol slash tiomiljonersstad i alla fall, så att risken att springa på någon du känner när du går runt i knallgul adidasoverall är minimal . . .

Snälla säg att ni alla hade matchande pannband också!
 
  #9447  
Old 02-04-2011, 10:26 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Pannband? Stråhatt såklart. När ni ser mjukiskläder och hatt på NY fashion show 2025 kan ni tänka på strebo som var först.
 
  #9448  
Old 02-04-2011, 11:19 AM
Ludas's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2009
Location: Stockholm
Posts: 7,177
Ludas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond repute
Du glömde alternativ 3 Jox.




Edit: Jox, trodde han som svarade oss i LE GT3 tråden att vi var seriösa?
 

Last edited by Ludas; 02-04-2011 at 11:21 AM.
  #9449  
Old 02-04-2011, 11:25 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Men mjukiskläder betecknas väl annars som högtidsdräkt i Småland?

Apropå mjukiskläder - har ni sett såna här One-Piece som ska vara någon sorts modeinriktad pyjamasoverall? Ser helt absurd ut, en KK till mig brukar ha en sån på sig och det är så sjukt jävla avtändande

 
  #9450  
Old 02-04-2011, 11:28 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Originally Posted by Ludas
Du glömde alternativ 3 Jox.


Edit: Jox, trodde han som svarade oss i LE GT3 tråden att vi var seriösa?
Hahaha! Ja, jag har så sjuuuukt kul åt det där. Mina påhittade rykten håller ju på och dyker upp lite varstans här på forumet och jag försöker se hur sjuka saker jag kan skriva och fortfarande vara med i diskussionen.

Folk diskuterade och ifrågasatte ju på allvar den LE-modell jag påstod skulle vara extra bra i vänstersvängar! Och "Sincerely, Ferdinand Porker" på "Customer service, etcetera" Hallå! Det är inga 5or i läsförståelse hos alla medlemmar här direkt.
 



All times are GMT -4. The time now is 02:04 AM.