Notices

Swedish Teamspeeder? Get in here!

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #11281  
Old 03-16-2011, 06:35 PM
Aler's Avatar
Teamspeed Member
Join Date: May 2008
Posts: 241
Aler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant future
Kan ha varit för mycket "fulsprit" över grappan idag, risotton till förrätt och kalven till varmrätt var det dock inget fult över.
 
  #11282  
Old 03-17-2011, 02:36 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Risotto är ju alltid risotto ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  #11283  
Old 03-17-2011, 03:52 AM
Bronto's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2007
Location: Gothenburg, Sweden
Posts: 5,092
Bronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond repute
Grappa är en hemsk dryck. Blev påprackad det på de flesta restauranger när vi seglade i Kroatien i somras. En sip funkar ju och är lite trevligt, men när de vill bjuda på ett dricksglad fullt av det är lite väl
 
  #11284  
Old 03-17-2011, 03:55 AM
Bronto's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2007
Location: Gothenburg, Sweden
Posts: 5,092
Bronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond repute
Ooh, denna dagen verkar starta bra


 
  #11285  
Old 03-17-2011, 03:55 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
JAG älska du tokig Svensk. Du bli upp verkligen sen. Äsch vänta , det er eftermiddag över där. Ledsen omkring så pass! Föra.
 
  #11286  
Old 03-17-2011, 03:58 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
I figure some lame-ass American using the Swedish translator trying to be funny is probably getting pretty old by now huh?

Sorry.
 
  #11287  
Old 03-17-2011, 04:45 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
^^ it's always funny it's just that I don't understand shit of the last post
 
  #11288  
Old 03-17-2011, 04:47 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
^^ Ha Ha! I figured.

I was trying to say how much I liked your company late at night like this.
 
  #11289  
Old 03-17-2011, 06:08 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Det här är fan humor.

 
  #11290  
Old 03-17-2011, 06:18 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Yes!!

 



All times are GMT -4. The time now is 06:41 PM.