Notices
Pit-Stop Discussion Forum For Racing/Track events, DE/Autocross, Professional Racing Events, Nascar, Formula 1, IndyCar, & More.

F1 - The Official Monaco GP Pre-Race, Practice, Qualifying and Race Banter Thread

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #101  
Old 05-21-2009, 08:36 AM
BigE's Avatar
Seriously. Change it.
Join Date: Jan 2009
Location: Sonoma, CA
Posts: 5,505
BigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond repute
The fact that she is a pussycat doll means that she is a publicity whore, every move she makes is going to be calculated and to her benefit Kind of like Posh and Beckham
 
  #102  
Old 05-21-2009, 08:37 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Nicole has a very exotic look and an incredible body. She seems to look good whenever she is photographed, no matter what she is wearing.
 
  #103  
Old 05-21-2009, 08:38 AM
BigE's Avatar
Seriously. Change it.
Join Date: Jan 2009
Location: Sonoma, CA
Posts: 5,505
BigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond repute
Just locked in my team. All Brawn and McLaren this week. We'll see if it works.
 
  #104  
Old 05-21-2009, 08:39 AM
BigE's Avatar
Seriously. Change it.
Join Date: Jan 2009
Location: Sonoma, CA
Posts: 5,505
BigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond repute
She is always to made-up and plastic. I like them naturally pretty. She is not my type I guess
 
  #105  
Old 05-21-2009, 08:39 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Not bad. But be ready to capitalize on the McLarens' value once the race is over. Their success at Monaco won't be repeated.
 
  #106  
Old 05-21-2009, 08:40 AM
Russ's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Jan 2008
Location: NorCal
Posts: 3,668
Russ has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond repute
Originally Posted by BigE
Russ, are you going to be able to come out to the Wine Country classic at infineon next sunday?
I know nothing about it... what's the deal-eo?
 
  #107  
Old 05-21-2009, 08:41 AM
BigE's Avatar
Seriously. Change it.
Join Date: Jan 2009
Location: Sonoma, CA
Posts: 5,505
BigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond repute
I'm tempted to swap kov for alonso. Stay with Lewis, Button and Barr
 
  #108  
Old 05-21-2009, 08:41 AM
Russ's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Jan 2008
Location: NorCal
Posts: 3,668
Russ has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond reputeRuss has a reputation beyond repute
Originally Posted by Barrister
I met Lewis Hamilton just after Monaco last year. Ah. Memories . . . .
Showoff
 
  #109  
Old 05-21-2009, 08:42 AM
BigE's Avatar
Seriously. Change it.
Join Date: Jan 2009
Location: Sonoma, CA
Posts: 5,505
BigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond reputeBigE has a reputation beyond repute
Originally Posted by Russ
I know nothing about it... what's the deal-eo?
https://teamspeed.com/forums/pit-sto...y-classic.html
 
  #110  
Old 05-21-2009, 08:43 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Originally Posted by BigE
I'm tempted to swap kov for alonso. Stay with Lewis, Button and Barr
I would keep Kov for Monaco if you have him. Monaco is tailor-made for McLaren this weekend. You will be able to make that swap after the race no problem.
 


Quick Reply: F1 - The Official Monaco GP Pre-Race, Practice, Qualifying and Race Banter Thread



All times are GMT -4. The time now is 12:53 PM.