Notices

Swedish Teamspeeder? Get in here!

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #9731  
Old 02-12-2011, 05:14 AM
Sideways_swe's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,654
Sideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond reputeSideways_swe has a reputation beyond repute
Originally Posted by jox
40 tusen miljarder kronor!
Jag som trodde Euron var låg just nu. Jävlar va lurad jag blivit
 
  #9732  
Old 02-12-2011, 05:39 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Ja, vad fan, jag också. Mina eBay-fynd kommer kosta typ 4 miljarder när de kommer fram. Drygt som satan.
 
  #9733  
Old 02-12-2011, 05:45 AM
Bonita's Avatar
Bo means business
Join Date: Dec 2008
Location: Stamford, CT
Posts: 5,319
Bonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond repute
^^^

who are you calling satan?

Hope you are not braeking controlit rules in the TS political rules.
Thats all,
 
  #9734  
Old 02-12-2011, 06:32 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute


It's a Swedish swear word. We use words such as satan, devil, etc rather than offensive sexual terms. We're cozy like that!

In other news, just took a one hour walk in the blistering but sunny cold to clear my hangover. Felt amazing. No idea why I type this in English . . .
 
  #9735  
Old 02-12-2011, 07:21 AM
Bronto's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2007
Location: Gothenburg, Sweden
Posts: 5,092
Bronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond repute
Sjukt grym beräkning hon lyckades slänga ur sig ja! varför räknar hon med att det går 10kr på 1€? Känns ju sjukt slappt och särskilt när det är så mycket pengar det kommer att diffa med i såna summor.

Såg en skön kommentar på youtube angående hennes matte:
"Trots sådana här felsteg behövs ändå Sverigedemokraterna i riksdagen. Sverige tar emot 70 000 invadrare per år, vilket över en tio-årsperiod motsvarar 150 tusen miljarder invandrare!"
 
  #9736  
Old 02-12-2011, 07:38 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Originally Posted by Bronto
"Trots sådana här felsteg behövs ändå Sverigedemokraterna i riksdagen. Sverige tar emot 70 000 invadrare per år, vilket över en tio-årsperiod motsvarar 150 tusen miljarder invandrare!"
Äkta.
 
  #9737  
Old 02-12-2011, 07:57 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Ikväll ska jag på middag hos kompisar som bor mitt emot brandstationen de använde i Nile City. Jag tror aldrig jag har varit där utan att ha ägnat minst 4 timmar åt att dra Pöööörcy-one liners. Och det blir aldrig tråkigt.
 
  #9738  
Old 02-12-2011, 08:02 AM
Ludas's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2009
Location: Stockholm
Posts: 7,177
Ludas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond repute
Haha, hälsa kapten klänning från mig.
 
  #9739  
Old 02-12-2011, 08:18 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Gayfest då jox? Vuxna män gör saker tillsammans
 
  #9740  
Old 02-12-2011, 09:29 AM
Bonita's Avatar
Bo means business
Join Date: Dec 2008
Location: Stamford, CT
Posts: 5,319
Bonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond repute
Pls tell me Gayfest då jox, means what it means in english. otherwise ill seriously question your language guys.
 



All times are GMT -4. The time now is 02:56 AM.