Notices

Swedish Teamspeeder? Get in here!

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #10791  
Old 03-09-2011, 09:30 AM
Bronto's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2007
Location: Gothenburg, Sweden
Posts: 5,092
Bronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond repute
Originally Posted by jox
Nu fick jag programvaran till bilen - tisdag nästa vecka hämtas den. Gulp. Blir garanterat Ramen-nudlar under 2011 . . .
Shit, håller tummarna för dig Jox! I vilket fall så är det säkert värt det Den 993 kommer vara galet tjock!
 
  #10792  
Old 03-09-2011, 09:58 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Tack Brontan Ja, får hoppas det!

Förresten, är det någon mer än mig som ser ironin i att killlen med den guula ittalienska spårtbilen som är dööv pratar om högljudda auvgaussystem?
 
  #10793  
Old 03-09-2011, 10:17 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Alltid gött med snöblandat regn när man tagit stålhästen till jobbet! FIIIINT!
 
  #10794  
Old 03-09-2011, 11:15 AM
Aler's Avatar
Teamspeed Member
Join Date: May 2008
Posts: 241
Aler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant futureAler has a brilliant future
Hur fan kan "baristan" på cafet tycka att det är en sjävklarhet att de inte tar kort eller rikskuponger? Jävla självgoda svartjobbande bimbo!
 
  #10795  
Old 03-09-2011, 11:34 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Hur många (aktiva) svenskmedlemmar är vi nu egentligen?

Dessa får jag ihop lite snabbt, är säker på att jag missat några pinsamt nog;

1. strebo
2. Dave S
3. jox
4. Bronto
5. Ludas
6. Porschefanatic
7. PorscheFanatic Junior
8. Sideways_Swe
9. Axman
10.Nicke
11.Holmer
12.fredej
13.speedsters
14.O.Soderberg
15.olsson99
16.Felix
17.v n sthlm
18.mbolo (oförskämt inaktiv!)
19.Luganobloke (?)
20.Aler
21.knutherta

Vilka mer?'

Edit1: Krystat att glömma Aler som postade precis ovanför ...
Edit2: Glömde knutherta
 

Last edited by strebo; 03-09-2011 at 12:38 PM.
  #10796  
Old 03-09-2011, 11:39 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Varför är jag bara trea? Och varför är du etta?
 
  #10797  
Old 03-09-2011, 11:40 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Listan är rangordnad efter minst penis. Det är en gren jag alltid brukar vinna.
 
  #10798  
Old 03-09-2011, 11:41 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Påstår du att Aler har en Kongo-kuk?
 
  #10799  
Old 03-09-2011, 11:42 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
Ja, visste du inte!? Han vann ju för fan Mr.Kongokuk 2009 på Rhodos.
 
  #10800  
Old 03-09-2011, 12:01 PM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Det gjorde han fan inte alls det, jag känner domaren för det eventet!
 



All times are GMT -4. The time now is 01:15 AM.