Notices
Sports NBA, NHL, NCAA, NFL, MLB, PGA & More at The Teamspeed Sports Forum.

The Major League Baseball Thread 2011

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #991  
Old 08-19-2011, 12:27 AM
Still Lost's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Feb 2008
Location: Philadelphia
Posts: 1,094
Still Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond reputeStill Lost has a reputation beyond repute
[IMG][/IMG]
 

Last edited by Still Lost; 08-19-2011 at 12:29 AM.
  #992  
Old 08-19-2011, 12:35 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Name:  ImageUploadedByTeamspeed1313728500.461716.jpg
Views: 93
Size:  80.0 KB
 
  #993  
Old 08-19-2011, 01:14 AM
VegasFloyd's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Dec 2008
Location: Pennsylvania
Posts: 3,297
VegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond reputeVegasFloyd has a reputation beyond repute
Originally Posted by Still Lost
[IMG][/IMG]
20 more wins and Philly takes it all!

Oh wait...
 
  #994  
Old 08-19-2011, 01:35 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Mark Trumbo ends 35 innings of pure misery for the Angels with one swing of the bat.

 

Last edited by Barrister; 08-19-2011 at 01:37 AM.
  #995  
Old 08-19-2011, 11:18 PM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Ha Ha! This is great. Must be in the Yankee or Red Sox system.

Best head first slide in history - YouTube
 
  #996  
Old 08-19-2011, 11:42 PM
mafishman1's Avatar
contract neg repper for hire
Join Date: Aug 2010
Location: Louisville, KY
Posts: 3,569
mafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond reputemafishman1 has a reputation beyond repute
Haha!! Wow, how do you make it that far in baseball and manage a slide like that? Only excuse is he tripped. Even a pitcher should know how to slide.
 
  #997  
Old 08-20-2011, 10:23 AM
Bonita's Avatar
Bo means business
Join Date: Dec 2008
Location: Stamford, CT
Posts: 5,319
Bonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond repute
Baseball is the most boring sport to watch in the world.. id rather watch an ant gathering food... Hey dana.. angels suck too.
the end
 
  #998  
Old 08-20-2011, 10:49 AM
Barrister's Avatar
Teamspeed Pro
Thread Starter
Join Date: Apr 2008
Location: Orange County
Posts: 23,875
Barrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond reputeBarrister has a reputation beyond repute
Soccer is the most boring sport to watch in the world.. id rather watch Bonita talk about work... Hey Bo.. Barca sucks too.
the end
 
  #999  
Old 08-20-2011, 10:52 AM
Bonita's Avatar
Bo means business
Join Date: Dec 2008
Location: Stamford, CT
Posts: 5,319
Bonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond reputeBonita has a reputation beyond repute
hhahahahah well played dana well played
 
  #1000  
Old 08-20-2011, 12:06 PM
JonA85's Avatar
Its only three o'clock....wtf
Join Date: Jan 2008
Location: Massachusetts
Posts: 16,774
JonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond reputeJonA85 has a reputation beyond repute
What Dana said.
 


Quick Reply: The Major League Baseball Thread 2011



All times are GMT -4. The time now is 04:31 AM.