Notices
General Automotive & SUV Forum Discussion Forum For All Other Auto Makes & General Trends In The Automotive Industry.

not a supercar....

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #11  
Old 07-26-2009 | 10:26 AM
GrayTT's Avatar
Teamspeed Pro
Joined: May 2008
Posts: 15,199
From: MidEast
GrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond reputeGrayTT has a reputation beyond repute
More please
 
  #12  
Old 07-26-2009 | 11:45 AM
Hernando's Avatar
Teamspeed's Florida Ambassador
Joined: Jun 2008
Posts: 5,085
From: Mayamee
Hernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond reputeHernando has a reputation beyond repute
HA that's a great picture.
 
  #13  
Old 07-27-2009 | 05:03 PM
Yami's Avatar
Thread Starter
|
Teamspeed Member
Joined: May 2008
Posts: 248
From: Montreal
Yami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura about




 
  #14  
Old 07-27-2009 | 05:07 PM
Yami's Avatar
Thread Starter
|
Teamspeed Member
Joined: May 2008
Posts: 248
From: Montreal
Yami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura aboutYami has a spectacular aura about




 
  #15  
Old 07-27-2009 | 05:07 PM
tractorcrusher's Avatar
Teamspeed Pro
Joined: Jan 2008
Posts: 5,659
From: Plano, TX
tractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond reputetractorcrusher has a reputation beyond repute
Fun little go-kart!
 
  #16  
Old 07-27-2009 | 05:09 PM
Dave S's Avatar
Teamspeed Pro
Joined: Nov 2007
Posts: 5,002
From: Voiding the warranty
Dave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond reputeDave S has a reputation beyond repute
I once tried to do a handbrake turn in a Yaris and spun around completely and came to a stop about half a yard from a light pole. Pretty amazing to get in so much trouble in a loaner that seemingly didn't have an engine. The 0,6l version or whatever it was, what a car
 
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
VKING
Supercars
14
01-16-2012 08:19 AM
ABK
Supercars
80
06-29-2011 09:49 AM
N.Althani
Supercars
141
05-30-2011 07:07 AM

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 


Quick Reply: not a supercar....



All times are GMT -4. The time now is 12:00 AM.