Notices

Swedish Teamspeeder? Get in here!

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #8011  
Old 11-19-2010, 04:41 AM
Ludas's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2009
Location: Stockholm
Posts: 7,177
Ludas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond repute
^^ Tror den blir fet
Var de inte in New York och spelade in med var sin GT3RS, 458 Italia och AMG SLS? Tror det kan bli ett episkt inslag.
 
  #8012  
Old 11-19-2010, 10:02 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Maserati Quattroporte | Stockholm | Blocket

En DuoSelect som rullat 16,000 mil!
 
  #8013  
Old 11-19-2010, 10:12 AM
Bronto's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2007
Location: Gothenburg, Sweden
Posts: 5,092
Bronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond reputeBronto has a reputation beyond repute
4000 mil per år är rätt sjukt!
 
  #8014  
Old 11-19-2010, 10:24 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Det är inte så svårt egentligen, jag har kört runt 4 tusen också de senaste två-tre åren. Ett par gånger till Göteborg, en lång Euro trip och framför allt flänga runt i jobbet hela dagarna så går det rätt snabbt.
 
  #8015  
Old 11-19-2010, 10:28 PM
Ludas's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2009
Location: Stockholm
Posts: 7,177
Ludas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond repute
Asså... fan vad det snöar... jävla skit mina skor e förstörda
 
  #8016  
Old 11-20-2010, 04:50 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Ehhhh okej. Middag, en öl och fyra-fem glas vin och en avec. Hemma innan 1 i natt. Varför är jag galet bakis?
 
  #8017  
Old 11-20-2010, 05:03 AM
strebo's Avatar
Nutcrusher
Join Date: Apr 2008
Location: Sweden
Posts: 10,272
strebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond reputestrebo has a reputation beyond repute
^^ Det är ju då man blir bakis. Du hinner bli bakis när du sover. Säg att du är riktigt tankad, då är du fortfarande lite go när du vaknar och känner inte av bakfyllan på samma sätt.
 
  #8018  
Old 11-20-2010, 06:33 AM
Ludas's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Apr 2009
Location: Stockholm
Posts: 7,177
Ludas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond reputeLudas has a reputation beyond repute
Kan nog ligga en hel del i det du säger strebo, jag kom hem halv 5 igår efter ett tequilarace och mår under omständigheterna helt okej idag. Har till och med jobbat nån timme hemifrån nu. Var ute och firade två kompisar igår som har fått jobb. Arbetsmarknaden ser bra ut nu tycker jag.
 
  #8019  
Old 11-20-2010, 09:18 AM
Nicke's Avatar
Teamspeed Pro
Join Date: Oct 2008
Location: Hellsinki
Posts: 1,021
Nicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond reputeNicke has a reputation beyond repute
Första vinterdagen äntligen i Helsingfors så att jag haft tid att fara ut och köra, fan vad skoj! Mina "fina" Vredestein "design by Giugiaro" friktionsdäck är precis lagom hala för slowmotion drifitng överallt
 
  #8020  
Old 11-20-2010, 09:30 AM
jox's Avatar
jox
jox is offline
TEAMSPEED.COM
Join Date: Jan 2008
Posts: 14,842
jox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond reputejox has a reputation beyond repute
Grrr! Check Engine-lampan har börjat lysa i Audin. Det kommer nog bli billigt.
 



All times are GMT -4. The time now is 07:36 PM.