Notices
Detailing & Paint Protection Detailing tips, tricks, and product information to keep your vehicle in showroom condition.

America! FVCK YEAH!!! ZL1 content.

Thread Tools
 
Search this Thread
 
  #1  
Old 07-09-2012, 08:18 AM
Shane@AtlantaAutoSalon's Avatar
TS Detailing Partner l Atlanta
Thread Starter
Join Date: Apr 2012
Posts: 124
Shane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond repute
America! FVCK YEAH!!! ZL1 content.

As luck would have it we had a ZL1 in the shop for the 4th of July. On to the pics...
 
Attached Images           
  #2  
Old 07-09-2012, 08:21 AM
Shane@AtlantaAutoSalon's Avatar
TS Detailing Partner l Atlanta
Thread Starter
Join Date: Apr 2012
Posts: 124
Shane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond repute
Mmmm carbon. Enjoy!
 
Attached Images           
  #3  
Old 07-09-2012, 08:22 AM
Shane@AtlantaAutoSalon's Avatar
TS Detailing Partner l Atlanta
Thread Starter
Join Date: Apr 2012
Posts: 124
Shane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond reputeShane@AtlantaAutoSalon has a reputation beyond repute
Thanks for stopping by.
 
Attached Images   
Related Topics
Thread
Thread Starter
Forum
Replies
Last Post
Ricky s. Photography
Modern Muscle
15
10-03-2011 01:12 AM
Alzilla
Performance Series Audi Models
21
01-26-2009 05:19 PM

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 


Quick Reply: America! FVCK YEAH!!! ZL1 content.



All times are GMT -4. The time now is 09:01 PM.